Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 19.05.2020

Вперше в Одеський порт поставлять американську нафту WTI

Перша поставка американської нафти WTI до Одеського порту очікується 20 травня.

Про це ExPro повідомили в ПАТ «Укртатнафта» – компанії, що є оператором Кременчуцького НПЗ.

Наразі танкер з 80 тис т американської нафти проходить Турецькі протоки Дарденелли та Босфор. Сировина піде на переробку до Кременчуцького НПЗ. За даними MarineTraffic судно Umlma, що здійснює поставку, знаходиться у Мармуровому морі. Судно плаває під прапором Катару.

Як повідомляв «Нафторинок», продавець американського ресурсу поки невідомий, проте на початку червня очікується аналогічна поставка техаської нафти в Україну.

Нагадаємо, з минулого року в Україну почалися поставки американської нафти сорту Bakken. З початку 2020р в переробку на Кременчуцький НПЗ надходила нафта українського походження, а також імпортної сировини з США, Азербайджану та Лівії. Як повідомлялось раніше, 20 квітня 2020р вперше в історії американська нафта WTI торгувалася з від’ємним значенням – $-37,6/барель.