Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 12.05.2022

ВР ухвалила закон про поновлення СЕА ПДВ – нардеп

Верховна Рада прийняла за основу та загалом законопроєкт №7360, який, зокрема, повністю відновлює роботу Системи електронного адміністрування (СЕА) ПДВ.

Як повідомив заступник голови комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк у телеграм-каналі за підсумками засідання у четвер, за законопроєкт загалом проголосували 276 народних депутатів за необхідних 226 голосів.

Закон поновлює реєстрацію податкових накладних, зокрема їхню реєстрацію за лютий-травень 2022 року передбачено до 15 липня цього року.

Згідно з документом, платники податків звільняються від відповідальності за несвоєчасне подання звітності або сплату податків у період після початку війни 24 лютого, якщо ці податкові обов’язки було виконано протягом 60 днів з дня відновлення такої можливості. Такі самі поблажки даються і платникам податків, які перейшли на спрощену систему оподаткування зі сплатою 2% податку.

Крім цього, законопроєкт поновлює камеральні та документальні перевірки податкової звітності, а також бюджетне відшкодування ПДВ.

Згідно з документом, на час воєнного стану плюс рік, але не пізніше за 2024 рік, дозволяється ввозити автобуси, вантажівки та спецмашини (коди 8702, 8704 та 8705), що відповідають вимогам Євро-3, але забороняється їх відчужувати протягом трьох років.

 

ua.interfax.com.ua