Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 16.12.2019

ВРУ прийняла законопроєкт щодо зменшення тиску на бізнес з боку органів ринкового нагляду

Верховна Рада України в цілому прийняла законопроєкт №2172 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зменшення тиску на бізнес з боку органів ринкового нагляду». «За» проголосувало 277народних депутатів з 378 присутніх в сесійній залі. 

«Промисловий безвіз» все ближче! Законопроєкт №2172 – про ринковий нагляд прийнято в цілому. Це і зниження тиску на бізнес, і більш якісний контроль безпеки продукції, і виконання зобов’язань по угоді з ЄС», — прокоментувала прийняття законопроекту заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Інна Мєтєлєва в мережі Facebook.

Згідно з пояснювальною запискою до документу, законопроєкт сприятиме розвитку підприємницької діяльності, створенню сприятливих умов для ведення доброчесного бізнесу в Україні та забезпеченню прозорості українського ринку, а також посиленню захисту споживачів та інших суспільних інтересів у разі виявлення на ринку нехарчової продукції, що є небезпечною, становить ризик та не відповідає встановленим вимогам.