Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 25.09.2020

Встановлено нові стандарти якості бензину та інших рідких палив

Міненерго ініціювало вдосконалення норм, що регламентують якість автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив.

Сьогодні Кабінет Міністрів України прийняв, розроблену Міністерством енергетики, постанову, що вносить зміни до Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив.

«Проект постанови розроблено Міністерством енергетики з метою імплементації директив Європейського Союзу», – зазначила в.о. Міністра енергетики Ольга Буславець.

Рішення покликане запобігти продажу неякісних палив на внутрішньому ринку, установити єдині обов’язкові екологічні вимоги до палив відповідно до європейських стандартів.

Зміни сприятимуть спрощенню ведення господарської діяльності на вітчизняному ринку нафтопродуктів, збільшать конкурентоздатність вітчизняних палив на європейських ринках.

Зміни до Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив, зокрема, стосуються:

▪ установлення чітких норм вмісту сірки в рідких паливах, які використовуються на території України;

▪ уточнення та введення нових термінів та визначень, що дозволить уникнути різного тлумачення положень Технічного регламенту.

Постанова дозволить створити належні умови для виконання Україною вимог щодо дотримання європейських норм викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від використання нафтопродуктів.

Джерело: Урядовий портал.