Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 06.09.2021

Видобуток газу: в Україні запустили нову розвідувальну свердловину

АТ «Укргазвидобування» ввело в експлуатацію нову розвідувальну свердловину на Шосейній площі у Харківській області, яка дає понад 200 тис. кубометрів газу на добу.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба компанії.

В Укргазвидобуванні зазначають, що Шосейна площа – це перспективна ділянка з обсягом запасів понад 3 млрд куб м газу, дослідження якої продовжуються. Нова свердловина глибиною 4 150 м підтвердила високий потенціал площі. Для збільшення виробничих показників фахівці групи «Нафтогаз», до складу якої входить Укргазвидобування, провели операцію з гідророзриву пласта, після чого дебіт свердловини перевищив 200 тис. кубометрів газу на добу.

Починаючи з 2014 року, коли Укргазвидобування отримало спецдозвіл на розробку Шосейної ділянки, на ній уже пробурено 10 свердловин, а загальний видобуток газу з ділянки сягнув 253 млн кубометрів.

Як повідомлялося, Укргазвидобування за 8 місяців поточного року видобуло 9,08 млрд кубометрів природного газу, що на 5% менше порівняно з аналогічним періодом 2020 року.

 

www.ukrinform.ua