Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 04.03.2020

Wizz Air планує розширити присутність в Україні

02 березня 2020 року Міністр інфраструктури України Владислав Криклій провів зустріч із засновником і головним виконавчим директором авіакомпанії Wizz Air Джозефом Вараді .

Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури.

У зустрічі також взяли участь очільник Державіаслужби Олександр Більчук і головний фінансовий директор авіакомпанії Wizz Air Джордж Міхалопулос.

Сторони обговорили розвиток авіаперевезень в Україні у міжнародному та внутрішньому сполученні і перспективи розширення присутності компанії Wizz Air на українському ринку.

Владислав Криклій наголосив, що пріоритетними завданнями Міністерства є підвищення доступності авіаподорожей для українців, збільшення пасажиропотоків через аеропорти України та розвиток регіональних летовищ. Стратегічною метою є збільшити частку лоукостів на авіаційному ринку України у поточному році до 45%.

Головний виконавчий директор Wizz Air Джозеф Вараді зауважив, що український ринок авіаперевезень є стратегічно важливим для компанії і Wizz Air опрацьовує плани щодо розширення присутності.

Владислав Криклій наголосив Джозефу Вараді, що авіаційна галузь Української держави має гарну позитивну динаміку і розширення присутності  Wizz Air сприятиме її розвитку.