Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 15.04.2022

WorldSteel прогнозує зростання попиту на сталь у 2022 році на 0,4%

У 2023 році темпи зростання прискоряться до 2,2% – до 1,881 млрд тонн

World Steel Association (WSA) у своєму короткостроковому прогнозі очікує зростання світового споживання сталі на 0,4% у 2022 році порівняно з 2021 роком – до 1,840 млрд тонн. Про це свідчить інформація на сайті асоціації.

2023 року темпи зростання світового споживання сталі прискоряться до 2,2% порівняно з попереднім роком – до 1,881 млрд тонн.

«Цей прогноз заснований у світлі людської та економічної трагедії, що послідувала за російським вторгненням на територію України. Ми всі бажаємо якнайшвидшого та мирного припинення цієї війни», – прокоментував Максимо Ведоя, голова економічного комітету WorldSteel

Вплив російської агресії відчує весь світ через більш високі ціни на енергію та товари, особливо на сировину для виробництва сталі, а також збої в ланцюжках поставок, що продовжуються. Крім того, волатильність фінансового ринку та підвищена невизначеність підірвуть інвестиції.

Такі глобальні наслідки війни на території України поряд із низькими темпами зростання попиту на сталь у Китаї, ймовірно, знизить світовий показник за підсумками року.

Перспективи на 2023-й дуже туманні. Такі очікування ґрунтуються на припущенні, що конфлікт вирішиться протягом поточного року, але санкції проти Росії зберігатимуться.

У Китаї зростання попиту на сталь значно уповільнить зниження споживання сталі в будівництві. У США та ЄС прогнозується погіршення показника через інфляційний тиск, який ще більше посилюється подіями навколо України.

За підсумками 2021 року глобальний випуск сталі збільшився на 3,7% порівняно з 2020 роком – до 1,95 млрд тонн. Україна за рік збільшила виплавку на 3,6% – до 21,4 млн тонн. Країна посіла 14-те місце в глобальному рейтингу 64 країн – виробників сталі.

 

gmk.center