Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 27.05.2021

Ягідники активніше працюватимуть з супермаркетами

Ситуація з пандемією коронавірусу підштовхнула українських фермерів до активної роботи із супермаркетами. І навіть тим, хто раніше із ними не працював, довелося шукати діалог із ритейлом. Адже по суті це був чи не єдиний варіант збуту ягоди.

Про це повідомляє журнал «Плантатор».

«Супермаркети поступово вчаться працювати із таким делікатним товаром, як ягоди. Те, що велика частина збуту ягід тепер відбувається саме через супермаркети, можна назвати позитивним чинником. Така продукція має продаватись у призначених для цього умовах, і це починають розуміти навіть виробники-початківці», – прокоментував керівник проєкту «АПК-Інформ: овочі та фрукти» Олександр Хорев під час онлайн-семінару «Ягідний прогноз-2021. Новий сезон – нові проблеми?».

Надалі це означатиме більші вимоги до якості та лежкості продукту, а також до сорту.

 

agrotimes.ua