ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 01.03.2021

Японські компанії готові до співпраці з Україною в питаннях водневих технологій

Високі керівники провідних японських і світових компаній готові обговорювати з Україною питання співпраці у сфері зменшення викидів вуглецю та енергоефективності.

Як повідомляє власний кореспондент Укрінформу, про це йшлося у виступах японських керівників високого рівня 25 лютого на першій щорічній міжнародній конференції «Розвиток водневих технологій в Україні та у світі».

«Зріджений водень не призводить до збільшення викидів і є дуже хорошим енергоносієм. Таким чином, ми вважаємо, що зріджений водень має досить ефективний потенціал для захисту довкілля», – сказав Рьо Тісіро, менеджер з питань водневої енергії компанії Kawasaki Heavy Industries.

Він додав, що Японія взяла зобов’язання до 2050 року стати нейтральною країною у частині викидів вуглецю.

«Це є дуже амбітними цілями», – відзначив Тісіро.

У свою чергу, представник компанії Toshiba Шоей Мацуда заявив, що серед їхньої продукції також багато технологій, які зосереджуються на водні.

«Ми виробляємо чистий водень і продукт, який ґрунтується на таких енергетичних технологіях», – додав японський фахівець.

Слід відзначити, що участь таких японських експертів в українській та міжнародній конференції є підтвердженням позиції Японії до продовження співробітництва з Україною у сфері енергозбереження та зменшення викидів вуглецю у довкілля.

Як повідомляв Укрінформ, у 2021 році в Україні стартує розробка Водневої стратегії, яка буде здійснюватися із залученням авторитетних міжнародних компаній та вітчизняних експертів, за сприяння Світового банку. Перші пілотні проєкти у сфері водневої енергетики, підготовка до яких ведеться сьогодні, мають стартувати у 2022 році.