Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 17.05.2019

Японці створили самовідновлювальний акумулятор

У Японії група вчених створила унікальну технологію для створення самовідновлювальних акумуляторів. Про це пише EurekAlert.

Зазначається, що зараз в пристроях використовуються або літій-іонні, або натрій-іонні акумулятори.

«Обидва ці типи батареї з часом втрачають свою початкову ємність через численні перезарядження.
Це відбувається через те, що шари акумулятора всередині починають розкладатися і утворюють тріщини, що, в свою чергу, зменшує здатність батареї заряджатися. У якийсь момент користувач зіштовхується з необхідністю заміни акумулятора», – йдеться у повідомленні.

Видання стверджує, що нова японська технологія дозволила вченим створити спеціальний відновлювальний матеріал, що збільшує час зношеності батареї.

«Шари цього акумулятора утримуються силою кулонівського тяжіння, а в звичайних – силою Ван-дер-Ваальса, що поступається першій за силою», – стверджують вчені.

Також матеріал, створений японцями, може самовідновлюватися. Дана технологія може бути застосована, як в смартфонах, так і в автомобілях.

Джерело: Главком