Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 08.05.2020

ЄБРР і НБУ нададуть підтримку українському бізнесу на $500 млн Джерело: Agravery.com

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Національний банк України (НБУ) домовились про створення механізму свопу на суму $500 млн для збільшення доступності коштів для місцевих підприємств, постраждалих від пандемії коронавірусу, пише Agravery.com.

Про це повідомляє прес-служба ЄБРР.

«Своп „долар-гривня“ дозволить ЄБРР забезпечити надійний доступ до ліквідності гривні та надавати позики в місцевій валюті новим та існуючим клієнтам. Кошти будуть використані для підтримки невідкладної ліквідності, короткострокових оборотних коштів та потреб у фінансуванні торгівлі, водночас обмежуючи ризики, пов’язані з обміном валюти», — йдеться в повідомленні. Зазначимо, що першу транзакцію в рамках програми своп сторони очікують здійснити у найближчі кілька тижнів. У банку додають, що ЄБРР розпочав програму реагування та відновлення, спрямовану на боротьбу з коронавірусною кризою, і очікує, що ці інвестиції будуть присвячені цим зусиллям в період 2020/21 років до €21 млрд .

«ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. На сьогоднішній день банк взяв на себе сукупне зобов’язання майже €15 млрд через 466 проектів у країні», — наголосили в ЄБРР. Нагадаємо, ЄБРР надав €7,5 млн «Банку Львів», який працює з агровиробниками.