Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 25.03.2020

ЄБРР надасть Києву 140 млн євро в рамках програми «Зелені міста»

Європейський банк реконструкції та розвитку планує надати комунальному підприємству “Київтеплоенерго” на модернізацію інфраструктури централізованого теплопостачання у тому числі і на закриття дрібних котелень кредит у сумі 140 мільйонів євро.

Про це пише “Агробізнес Сьогодні” із посиланням на “Енергореформу”.

Проект передбачає закриття 45 з 200 дрібних котелень, якими володіє підприємство, заміну конденсаційного теплообмінника на малому блоці ТЕЦ-5 та встановлення нових генеруючих потужностей на ТЕЦ-6.

Зазначається, що затвердження проекту, який буде спрямований на забезпечення стійкої та ефективної роботи ТЕЦ і котелень Києва, підвищення надійності та якості теплопостачання та гарячого водопостачання, заплановано на 27 травня. “Київтеплоенерго” залучить кредит на модернізацію муніципальної системи теплопостачання з трирічним пільговим періодом кредитування.