Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 08.06.2021

Єгипет пропонує бартер газу на українську продукцію – посол

Єгипет з імпортерів природного газу перейшов у розряд виробників завдяки відкриттю родовищ на шельфі Середземного моря, тому один із перспективних напрямів співпраці – експорт газу в Україну за бартерними операціями на зерно та іншу продукцію.

Про це в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна” сказав надзвичайний і повноважний посол Арабської Республіки Єгипет Айман Ахмед Мокхтар Елгаммаль.

“Це дасть змогу поліпшити торговельний баланс – зникне необхідність залучення до угоди іноземної валюти, а також дозволить вирівняти баланс імпорт/експорт, відкоригувати наявний крен у бік України”, – зазначив посол.

Водночас українським компаніям пропонується інвестувати у відновлювану енергетику в Єгипті. “Однак поки що конкретних домовленостей немає”, – додав він.

За словами посла, з єгипетської сторони є зацікавленість у інвестиціях в Україну.

“Основна зацікавленість єгипетських компаній у проєктах аграрного виробництва і тваринництва, проте проєкти в енергетичний сфері поки що не обговорюються”, – уточнив Елгаммаль.

 

www.epravda.com.ua