Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 29.11.2021

ЄІБ інвестував в Україну понад €7 мільярдів

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) з 2007 року інвестував в Україну понад 7 млрд євро, з них мільярд – минулого року.

Про це в інтерв’ю телеканалу «Дом» сказав голова Представництва Європейського інвестиційного банку в Україні Жан-Ерік де Загон, передає Укрінформ.

Європейський інвестиційний банк – це банк Європейського Союзу. Відповідно, він підтримує проєкти, які відповідають політиці та основним пріоритетам ЄС, зазначив він.

Серед таких пріоритетів Загон назвав екологічний та сталий розвиток країн, а також цифровізацію економіки.

«Тобто для країни перший крок – мати сучасну економіку, наступний – цифровізація економіки», – сказав він.

Виділяючи кредити Україні, акцент, зокрема, робиться на проєкти з переходу на зелену енергетику, зокрема на екологічно безпечні види транспорту. Також серед пріоритетних напрямів – допомога з відновлення підконтрольної Україні частини Донбасу.

«Банк присутній в Україні з 2007 року, і це важливо. Сьогодні ми маємо портфель із 7 млрд (євро) кредитів для України. Ми доклали дуже багато зусиль у 2014-2016 роках – після Революції гідності. На той час Банк та ЄС зобов’язалися надати Україні 3 млрд (євро) кредитів. І ми виконали це зобов’язання. Торік ми мали кризу, пов’язану з COVID-19, і підписали кредит на 1 млрд (євро)», – перелічив глава Представництва ЄІБ в Україні.

За його словами, із 7 млрд євро кредитів від ЄІБ найбільша частина – це транспорт загалом, а також: 1,1 млрд євро – за енергетичними проєктами; 2 млрд євро націлені на розвиток малих та середніх підприємств через комерційні банки в Україні; близько 500 млн євро – співпраця у сфері промисловості.

Як повідомлялося, Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) був створений у 1958 році з метою надання кредитів для спорудження та реконструкції об’єктів, які становлять інтерес для країн ЄС та асоційованих держав. Статутний капітал формується із внесків країн-учасниць.

 

www.ukrinform.ua