Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 25.03.2022

єПідтримка: допомогу вже отримали понад 500 тисяч українців

Допомогу в розмірі 6500 гривень за програмою єПідтримка отримали вже більш як 500 тис. українців.

По це у повідомив міністр фінансів України Сергій Марченко, передає Укрінформ.

«У цей складний час ми як держава продовжуємо виконувати взяті на себе зобов’язання. Здійснюються всі захищені виплати: пенсії, зарплати, соціальні виплати. Запевняю, громадяни і надалі будуть їх отримувати! Особлива увага приділена підтримці тих, хто через варварську війну втратив роботу чи був вимушений покинути домівки. Вже розпочались виплати 6500 гривень у рамках програми єПідтримка. Виплати отримали вже більше 500 тисяч українців», — зазначив Марченко.

Він підкреслив, що всі органи виконавчої влади, підпорядковані Мінфіну (Державна казначейська служба, Державна податкова служба, Державна митна служба), працюють у тісній кооперації та продовжують виконувати свої функції в режимі воєнного стану.

Як повідомлялося, українці подали вже 2 млн заявок на виплату допомоги за програмою єПідтримка. Отримати грошову виплату у розмірі 6,5 тис. грн можуть всі наймані працівники, за яких сплачується ЄСВ, та ФОП усіх груп з населених пунктів, де ведуться активні бойові дії.

 

www.ukrinform.ua