ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 18.05.2022

ЄС готується направити заморожені активи росії на відновлення України – Bloomberg

Європейський Союз має намір розглянути можливість використання доходів від заморожених активів росіян, які потрапили під санкції, для відновлення України.

Як передає Укрінформ, про це повідомив у Телеграмі керівник Офісу Президента Андрій Єрмак з посиланням на Bloomberg.

“Євросоюз має намір розглянути можливість використання доходів від заморожених активів росіян, які потрапили під санкції, для відновлення України. Також у ЄС мають намір ініціювати випуск боргових зобов’язань для цих же цілей, пише Bloomberg”, – повідомив Єрмак.

Окрім того, зауважив він, у МВФ розглянуть можливість конфіскації валютних резервів Центрального банку росії.

“Це ті кроки, які підтримує Україна. Група Макфола-Єрмака у санкційному плані відмічала, що росія повинна заплатити за все зло, яке здійснила в Україні”, – підкреслив керівник ОП.

Як повідомлялося, міжнародна робоча група щодо санкцій проти росії була створена з ініціативи Президента Володимира Зеленського.

Очолюють групу керівник Офісу Президента Андрій Єрмак та директор Інституту міжнародних досліджень Фрімана-Споглі (FSI), ексрадник президента США з питань національної безпеки посол Майкл Макфол.

У квітні група представила План дій щодо санкцій, який містить рекомендації для міжнародної демократичної спільноти стосовно комплексу подальших економічних заходів, спрямованих на примус російського керівництва до якнайшвидшого припинення війни в Україні так максимальне збільшення ціни агресії для Росії.

План зосереджений на 10 ключових напрямах санкційної політики, серед яких визнання росії та білорусі державами – спонсорами тероризму, а збройних сил РФ – терористичною організацією; повна заборона на російський експорт енергоносіїв; розширення санкцій проти фінансового сектору рф та рб; посилення транспортних та страхових санкцій; розширення й посилення торговельних ембарго та персональних санкцій.

10 травня група представила другий напрацьований документ – Дорожню карту енергетичних санкцій.

12 травня Єрмак заявив, що наразі реалізовано понад 30% Плану дій групи Макфола-Єрмака щодо посилення санкцій проти росії.

 

www.ukrinform.ua