Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 18.05.2022

ЄС готується направити заморожені активи росії на відновлення України – Bloomberg

Європейський Союз має намір розглянути можливість використання доходів від заморожених активів росіян, які потрапили під санкції, для відновлення України.

Як передає Укрінформ, про це повідомив у Телеграмі керівник Офісу Президента Андрій Єрмак з посиланням на Bloomberg.

“Євросоюз має намір розглянути можливість використання доходів від заморожених активів росіян, які потрапили під санкції, для відновлення України. Також у ЄС мають намір ініціювати випуск боргових зобов’язань для цих же цілей, пише Bloomberg”, – повідомив Єрмак.

Окрім того, зауважив він, у МВФ розглянуть можливість конфіскації валютних резервів Центрального банку росії.

“Це ті кроки, які підтримує Україна. Група Макфола-Єрмака у санкційному плані відмічала, що росія повинна заплатити за все зло, яке здійснила в Україні”, – підкреслив керівник ОП.

Як повідомлялося, міжнародна робоча група щодо санкцій проти росії була створена з ініціативи Президента Володимира Зеленського.

Очолюють групу керівник Офісу Президента Андрій Єрмак та директор Інституту міжнародних досліджень Фрімана-Споглі (FSI), ексрадник президента США з питань національної безпеки посол Майкл Макфол.

У квітні група представила План дій щодо санкцій, який містить рекомендації для міжнародної демократичної спільноти стосовно комплексу подальших економічних заходів, спрямованих на примус російського керівництва до якнайшвидшого припинення війни в Україні так максимальне збільшення ціни агресії для Росії.

План зосереджений на 10 ключових напрямах санкційної політики, серед яких визнання росії та білорусі державами – спонсорами тероризму, а збройних сил РФ – терористичною організацією; повна заборона на російський експорт енергоносіїв; розширення санкцій проти фінансового сектору рф та рб; посилення транспортних та страхових санкцій; розширення й посилення торговельних ембарго та персональних санкцій.

10 травня група представила другий напрацьований документ – Дорожню карту енергетичних санкцій.

12 травня Єрмак заявив, що наразі реалізовано понад 30% Плану дій групи Макфола-Єрмака щодо посилення санкцій проти росії.

 

www.ukrinform.ua