Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 04.07.2022

ЄС має намір виділити на відновлення України понад €500 млрд – Bloomberg

Єврокомісія вивчає варіанти фінансування, що включають гранти та кредити

На конференції, яка проходить 4-5 липня у швейцарському Лугано, Україна презентує план відновлення країни, який допоможе мобілізувати сотні мільярдів євро зовнішньої допомоги на зазначені цілі. Своєю чергою Євросоюз планує виділити понад €500 млрд на відновлення України після закінчення війни.

Про це повідомляє Bloomberg.

«Це план обсягом близько 2 тис. сторінок, де буде представлений широкий список проєктів у галузі інфраструктури та безпеки, інвестицій у клімат та цифрову економіку, а також у диверсифікацію джерел енергетичних ресурсів», – пише видання.

Євросоюз має намір внести основну частину загальної фінансової допомоги, обсяг якої може перевищити €500 млрд ($523 млрд).

«Єврокомісія вивчає варіанти фінансування, що включають гранти та кредити, хоча подробиць мало, а офіційні особи утримуються від оцінок, доки триває війна. Однією з можливостей є спільні запозичення на ринках, аналогічні до механізму збору коштів для фонду відновлення ЄС після пандемії», – повідомляє Bloomberg,

Нагадаємо, у Європі оцінюють, що повоєнна відбудова України може коштувати €1 трлн, або $1,1 трлн, які будуть виділені як зовнішня допомога. При цьому розуміють, що саме Європі «доведеться відіграти найбільшу роль» у процесі відновлення України.

Ще у середині травня Єврокомісія затвердила План відбудови України. Євросоюз спиратиметься на план, який розробляє Нацрада з питань повоєнного відновлення.

 

gmk.center