Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 25.04.2022

ЄС може лишитись без третини поставок газу через війну росії в Україні

За оцінкою НАК “Нафтогаз України”, Європа може втратити третину поставок газу із росії, які здійснюються через територію України, внаслідок втручання росіян у роботу газотранспортної системи України на тимчасово окупованих територіях.

На цьому наголосив голова правління Нафтогазу Юрій Вітренко у Твіттері, передає Укрінформ.

“За нашими оцінками, третину обсягу газу, що експортується з росії до ЄС через Україну, буде втрачено, якщо окупаційні війська не припинять зривати роботу наших станцій на нещодавно окупованих територіях”, – написав Вітренко.

Як повідомлялося, Україна намагається переконати західних союзників перенести частину обсягів газопостачання з “Північного потоку-1” до української ГТС.

У квітні російські військові втрутилися у роботу компресорної станції «Новопсков» у Луганській області.

 

www.ukrinform.ua