Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 17.12.2019

ЄС планує скорочувати викиди парникових газів на 50-55%

Європейська сталеливарна асоціація EUROFER виступила на підтримку програми захисту клімату Євросоюзу – European Green Deal, оприлюдненої Єврокомісією.

Про це йдеться на сайті асоціації. 

Програма планує скорочувати викиди парникових газів у Євросоюзі на 50-55% до 2030 року. А до 2050 року – вийти на нульові викиди парникових газів.

Один з пунктів кліматичної програми – безвуглецеве виробництво сталі в ЄС і вуглецевий бар’єр, запропонований головою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляйен.

Він стосуватиметься імпорту всієї металопродукції, виробництво якої не несе додаткових вуглецевих витрат порівняно з європейськими виробниками. Різницю в оподаткуванні будуть розраховувати на основі даних про викиди СО2.

Коригування вуглецевого бар’єру дасть змогу підтримати «зелених» сталеливарників ЄС, а також стимулювати інші компанії переходити на безвуглецеве виробництво сталі.

Щоб компенсувати втрати регіонів, які постраждають від переходу на більш чисті види енергії, фон дер Ляйен розраховує на виділення €100 млрд як з фондів ЄС, так і з державних і приватних джерел. Загалом на European Green Deal її автори виділять близько €1 трлн.