Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 02.11.2021

ЄС потрібні “зелені” енергоресурси, щоб припинити використання нафти та газу як зброї в геополітиці – Боррель

Глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель закликав прискорити процес переходу до “зеленої” енергетики, щоб виробники нафти та газу, такі як Росія, не використовували їх експорт як важіль під час вирішення міжнародних проблем.

Перехід на “зелену” енергетику допоможе вирішити низку проблем, зокрема припинить “спроби виробників нафти та газу використовувати свій експорт як “зброю” в міжнародних відносинах”, – написав Боррель у понеділок у своєму блозі.

“Найсвіжішим прикладом цього є ситуація з Молдовою, де Росія спробувала пов’язати переговори щодо нового контракту з постачання газу з політичними аспектами, такими як вибір молдовської сторони на користь зміцнення відносин з ЄС”, – вважає Боррель.

Глава європейської дипломатії також наголосив, що для боротьби з кліматичними змінами Європі потрібно насамперед працювати з державами, які викидають в атмосферу найбільшу кількість парникових газів, зокрема з Росією.

“Ми, європейці, нині відповідальні за 8% глобальних викидів, тому, щоб досягти успіху (в боротьбі зі змінами клімату – ІФ), нам передусім необхідно працювати разом із країнами, які є найбільшими джерелами парникових газів, – Китаєм, США, Японією, Росією, Саудівською Аравією, Індією, Канадою та іншими”, – зазначив Боррель.

 

ua.interfax.com.ua