ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 05.09.2022

ЄС схвалив збільшення експорту електрики з України

Поставки будуть збільшені з 250 МВт до 300 МВт в денні та вечірні години.

На сьомому місяці повномасштабного російського вторгнення в Україну європейські оператори системи передачі погодили незначне збільшення поставок української електроенергії.

Про це повідомляється на сайті НЕК “Укренерго”.

Поставки будуть збільшені з 250 МВт до 300 МВт в денні та вечірні години.

Дозвіл діятиме з 7:00 до 23:00 за європейським часом по буднях (16 годин) і з 9:00 до 23:00 по вихідних (14 годин).

В решту частину доби величина доступного перетину залишиться на колишньому рівні – 250 МВт.

“Для подальшого перегляду обсягу експорту електроенергії з України ENTSO-E необхідно провести додаткові розрахунки режимів роботи українських АЕС в умовах потенційних аварійних ситуацій в європейській енергосистемі. НЕК “Укренерго” надасть європейським партнерам активну допомогу у фіналізації цього дослідження і надасть ENTSO-E запит на додаткове розширення експортних потужностей ще в поточному місяці”, – заявили в “Укренерго”.

З 6 вересня Україна експортуватиме електроенергію в Словаччину і Румунію порівну: по 150 МВт вдень і ввечері та по 125 МВт вночі в кожну країну.

Українська енергосистема з 16 березня 2022 року працює синхронно з енергомережею континентальної Європи ENTSO-E.

Наприкінці березня розпочався експорт електроенергії з України до Польщі, а в травні – до Молдови.

З 30 червня Україна почала Комерційний експорт електроенергії в ЄС. Першим напрямком для постачання стала Румунія. 7 липня розпочався експорт електроенергії до Словаччини. Загальний обсяг комерційного експорту з кінця червня становить 100 МВт.

28 липня 2022 року оператори систем передачі континентальної Європи (ENTSO-E) дозволили збільшення експорту української електроенергії в Європу до 250 МВт.

 

www.unian.ua