Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74
Опубліковано 04.12.2019

ЄС виділить АМПУ 200 тис. євро не реалізацію проекту DIONYSUS

Адміністрація морських портів України здійснить комплексний аналіз розвитку транспортних коридорів та внутрішніх водних шляхів української частини Дунайського регіону в рамках спільного проекту Дунайської транснаціональної програми — «Integrating the Danube waterway into smart and sustainable multi-modal & intermodal transport chains of cargo and passengers» (DIONYSUS). При цьому для реалізації проекту фонди Європейського союз виділять для АМПУ 200 тис. євро. Про це  повідомляє прес-служба АМПУ.

«Участь АМПУ в проекті DIONYSUS – це ще один крок до інтеграції українських портів на Дунаї із загальноєвропейськими транспортними коридорами. У минулому році порти Ізмаїл і Рені були включені в систему TEN-T. Зараз же АМПУ спільно з Єврокомісією починає детальний аналіз і планування розвитку наших дунайських портів, які забезпечують близько 30% від загального вантажопотоку по всім країнам-членам Дунайської Комісії»,— розповів керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

Варто зазначити, що проект складається з основних модулів серед яких: «Транспортні коридори і ВВП» (Transport Corridors and IWT markets), «Комплексний розвиток портів» (Integrated Port Development) і «Пілотні проекти» (Pilot Cases), за яким передбачена розробка перспективних пропозицій щодо розвитку портів і портових терміналів у дунайських портах, днопоглиблення, створення покращених навігаційних умов, розробці планів збільшення потужностей портів, розробці і впровадженню ТЕО на залучення інвестицій і грантів ЄС для реалізації великих інфраструктурних проектів і багато іншого.