Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 16.07.2020

ЄС виділив Україні 105 млн євро для малого бізнесу, фермерів та для медреформи

Український уряд і Європейський Союз підписали три угоди про надання фінансової допомоги в розмірі 105 млн євро. Про це йдеться  на сайті представництва ЄС в Україні.

Угоди підписані в рамках програми дій на 2020 рік.

Велика частина суми – 60 млн євро – буде витрачена на програми по гармонізації українського законодавства з нормами ЄС в медицині, соціальній політиці, фінансовому секторі, конкуренції і транспорті. З цієї суми 6,7 млн ​​євро міністерство охорони здоров’я використовує для контролю проведення медичної реформи.

Із загальної пакету допомоги, 25 млн євро виділено для кредитування малих фермерських господарств за програмою EU4Business.

Решта 20 млн євро призначені для підтримки малих і середній фірм також за програмою EU4Business.

До кінця 2020 року Євросоюз виділить ще один великий пакет фінансової допомоги, йдеться в повідомленні.

Гроші будуть призначені для програм розвитку громадянського суспільства, підтримки відсталих регіонів і реалізацію європейського “зеленого угоди”.