Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 15.06.2022

Європа має ухвалити повне ембарго на нафту і газ із росії – Оператор ГТС

Європа має ухвалити повне нафтове та газове ембарго щодо російських енергоносіїв.

Таку думку висловила директорка з питань взаємодії з державними органами та міжнародними організаціями ОГТСУ Ольга Бєлькова, передає Укрінформ з посиланням на пресслужбу компанії.

«На сьогодні український інтерес дуже чітко сформульований – для зупинки війни в Україні потрібне прийняття ембарго як на російську нафту, так і на газ. Це два напрямки фінансування в російській економіці, які надають їм можливість направляти сюди танки», – зазначила вона.

За її словами, деякі країни, зокрема Німеччина та Австрія, з огляду на цифри надто залежні від російського газу і не можуть відмовитися від нього в один момент. А тому першим кроком може бути обмеження постачання блакитного палива «Північним потоком-1».

Також Бєлькова наголосила, що Україна продовжує залишається надійним партнером для Європи навіть під час війни. А тому вже опрацьовуються сценарії повного припинення транзиту газу з оглядну на те, що «кремль звик порушувати будь-які свої зобов`язання».

«Українська ГТС має поєднання з європейським ринком як для постачання трубопровідного газу, так і з доставкою з LNG-терміналів. Перша тестова доставка відбулася минулого року з грецького терміналу. З польського терміналу – в березні цього року. Оператор ГТС України також підписав угоди про імпорт газу з операторами європейських країн: Польщі, Словаччини, Угорщини», – додала представниця ОГТСУ.

Як повідомлялося, Євросоюз наприкінці травня запровадив шостий пакет санкцій проти РФ, де головним елементом стала відмова від російської нафти, що транспортується морем. Як зазначають у керівних органах ЄС, вказаний крок дозволить Євросоюзу відмовитись від 90% російської нафти до кінця 2022 року.

Українська сторона хотіла б, щоб Європейський Союз включив у сьомий пакет санкцій проти рф тотальне ембарго на російські енергоносії.

 

www.ukrinform.ua