Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 09.11.2020

Юридична фірма з України увійшла до ТОП-30 рейтингу Financial Times

Міжнародне видання Financial Times у своєму рейтингу найбільш інноваційних юридичних фірм Європи Innovative Lawyers Europe включило в TOП-30 українську юридичну фірму AEQUO.

Про це Укрінформу повідомили в юркомпанії.

Як зазначає фірма-учасниця рейтингу Financial Times, видання констатувало, що критика юридичних компанії про неможливість протистояти цифровій економіці не підтверджується рейтингом, оскільки багато хто з них швидко переключилися на віддалену роботу і перейняли нові методи роботи.

Водночас в Financial Times переконані, що жодну з юридичних компаній не можна назвати по-справжньому цифровою. Деякі досягають значних успіхів у використанні технологій для збору та аналізу даних, щоб визначати, як вони працюють. Інші ж – використовують технології у своїх стратегіях для придбання нового бізнесу або навичок.

Видання посилається на складність оцінювання і порівняння через занадто різні способи впровадження інновацій в юридичних фірмах. Але як засвідчила практика публікації звітів Innovative Lawyers – саме інновації дозволяють юридичним фірмам відрізнятися одна від одної.

Тож, очолила TOP 30 Financial Times Innovative Lawyers Europe міжнародна юридична фірма Pinsent Masons (Лондон, Велика Британія). Її «просунута група з надання послуг», спочатку створена для обслуговування практики фінансових сервісів фірми, тепер розширилася до нерухомості та енергетики. Цей підрозділ працює безпосередньо з клієнтами над технологічними рішеннями проблем. Розмір відділу тільки за останній рік збільшився вдвічі. Юристи в групі з чистої енергії вільно працюють з технологіями блокчейну, консультуючи енергетичну галузь з питань, що дозволяють споживачам купувати, продавати і зберігати електроенергію.

За нею – американсько-британська юридична компанія зі штаб-квартирами в Лондоні і Вашингтоні Hogan Lovells. Фірма розширила використання власних даних і технологій, в тому числі розробила інструмент машинного навчання корейською мовою.

Бронза у міжнародної юркомпаніі Allen & Overy зі штаб-квартирою в Лондоні. У просуванні інноваційної програми A&O виступають молоді юристи. Один з них Нітіш Упадхяя, який очолює команду i2 з ідей та інвестицій, залучив співробітників по всьому світу для напрацювання ідей щодо покращення компанії. Старший юрист Том МакГаффі поєднує ролі юриста і розробника.

Українська юридична фірма AEQUO, яка увійшла в звіт FT, вже вшосте стає лауреатом рейтингу, наголошується в повідомленні.

«Пандемія COVID-19 вивела все в онлайн. Це переломний момент між «до», коли інновації ще не були обов’язковими, представляючи собою одну з опцій, і «після», коли інновації забезпечують стійкість бізнесу і відіграють вирішальну роль в тому, як швидко бізнес реагує на виклики ринку та на можливості, які відкриваються» , – зазначила партнер ЮФ AEQUO Анна Бабич.

Як повідомлялося, програма FT Innovative Lawyers була створена в Європі в 2006 році, запущена в США і Північній Америці в 2010 році, а також в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні в 2014 році. За останні 14 років вона охопила інновації в юридичній галузі в 50 країнах більше ніж 400 юридичних фірм і понад 465 внутрішніх юридичних відділів компаній. Партнером з досліджень програми є спеціалізована дослідницька і консалтингова компанія RSG Consulting.

Програму FT Innovative Lawyers в усьому світі підтримують провідні партнери, Integra Ledger, EY Law, HighQ (компанія Thomson Reuters), Kira, QuisLex і Allen & Overy і багато інших.