Опубліковано 30.06.2017

З 1 серпня набуває чинності Угода про вільну торгівлю між Україною та Канадою

Угода з 1 серпня скасує 98% тарифів на українські товари, що експортуватимуться до Канади, для канадських товарів скасовується 72% тарифів.

Фото:5.ua

“Канада зробила свій подарунок нам до Дня Конституції: ми отримали урядову ноту про завершення всіх внутрішніх процедур для набуття чинності Угоди про вільну торгівлю. У нас подвійне відчуття: фініш і старт – два в одному. Це історичний момент, який підсумовує колосальний пласт роботи наших дипломатів і політиків. Але це і початок набагато більш значущого етапу: час наповнювати цю Угоду життям – контрактами, робочими місцями і інвестиціями”, – повідомив у Facebook посол України в Канаді Андрій Шевченко.

Як йдеться у повідомленні, Угода з 1 серпня скасує 98% тарифів на українські товари, що експортуватимуться до Канади, для канадських товарів відразу скасується 72% тарифів, а протягом 7 років безмитний експорт виросте до 98%. Угода також взаємно відкриває ринки державних закупівель. Окремі розділи Угоди захищають електронну комерцію та інтелектуальну власність.

Як відомо, Угоду про вільну торгівлю між Україною та Канадою було підписано в Києві 11 липня 2016 року.

 

Поставити запитання