Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 21.01.2019

З Днем Соборності України!

Нині, 22 січня, – знаковий день в історії Української держави – рівно 100 років тому на Софіївській площі у Києві проголосили Акт злуки УНР та ЗУНР. Ця подія – національної єдності, втілення споконвічної мрії українського народу про соборну і незалежну національну державу.

День Соборності України – це не просто історична дата, яка показала безсилля будь-яких спроб роз’єднати український народ і протиставити українців один одному. Перш за все цей день символізує ту велику внутрішню єдність і готовність українців як на Заході так і на Сході долати будь-які перешкоди, аби жити разом – без кордонів і умовних поділів.

Соборність буде і надалі наріжним каменем національної української ідеї, важливою складовою становлення української політичної нації та культури. Прагнення до єдності є у душі кожного українця, а берегти її – означає знати і пам’ятати свою історію та бути відданим своїм принципам і Батьківщині.

З повагою, ДП “Держзовнішінформ”