Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 09.12.2021

З металургійних газів почнуть виробляти паливо для автомобілів

ArcelorMittal оголосила про те, що інвестувала 30 мільйонів доларів США в компанію з переробки оксидів вуглецю LanzaTech.

Використовуючи технологію газової ферментації, яка вловлює багаті вуглецем відпрацьовані гази в процесі виробництва сталі та перетворює їх на екологічно чисті види палива та хімікати, металургійний завод ArcelorMittal у Бельгії знизить викиди CO2 на 125 000 тонн на рік. З отриманої в процесі вловлювання вуглецю сировини вироблятиметься 80 мільйонів літрів біоетанолу на рік, який можна змішувати з традиційним бензином і використовувати як альтернативу низьковуглецевого палива для транспортного сектора.

Як повідомили у прес-службі ArcelorMittal, для реалізації цього проекту металургійна компанія інвестувала 30 мільйонів доларів у компанію з переробки вуглецю LanzaTech через свій інноваційний фонд XCarb™.

Завод Carbalyst® вартістю 180 мільйонів євро – флагманський технологічний проект ArcelorMittal з уловлювання та повторного використання вуглецю – зараз будується, введення в експлуатацію очікується до кінця 2022 року. Фінансування було отримано з різних джерел, у тому числі у рамках програми Європейського Союзу Horizon 2020 та через Європейський інвестиційний банк.

ArcelorMittal – провідна світова металургійна та гірничодобувна компанія з присутністю у 60 країнах та підприємствами з виробництва сталі у 17 країнах. У 2020 році виручка ArcelorMittal склала 53,3 мільярда доларів, виробництво сирої сталі – 71,5 мільйона метричних тонн, а виробництво залізняку досягло 58,0 мільйона метричних тонн.

 

metallurgprom.org