Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 30.10.2020

З’явились нові подробиці про будівництво сміттєпереробного заводу в Кам’янці-Подільському

У Кам’янці-Подільському на Хмельниччині будуватимуть сміттєпереробний завод, потужністю 56 тисяч тонн відходів на рік.

Як повідомив міський голова Михайло Сімашкевич, на сьогодні інвестору  ТОВ «Нове будівництво та реконструкція» вже передана земельна ділянка, і він сплатив до міського бюджету понад 100 тис.грн орендної плати.

Йдеться про земельну ділянку на вулиці Нігинське шосе, що розташована поблизу полігону твердих побутових відходів.

Уже видані містобудівні умови на початок будівництва. Розпочнеться воно навесні 2021 року. Наразі підготовлена ділянка.

Як зазначається, у планах – переробка до 90% сміття, яке буде потрапляти на міський полігон. Крім того, це 75 нових робочих місць та близько 5 млн грн податків до міського бюджету.Нагадаємо, на сміттєпереробному заводі діятиме сортувальний цех, де розподілятимуть відходи на фракції. Наприклад, відділятимуть цінну вторинну сировину від решти сміття, яке йтиме на переробку. З останнього виготовлятимуть РДФ-паливо. Його спалюватимуть на енергетичному комплексі, де генеруватимуть теплову та електричну енергію.

Нагадаємо, що Хмельницький отримав кошти на будівництво сміттєпереробного комплексу і впорядкування місцевого сміттєзвалища.