Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 22.12.2020

З’явились подробиці про новий український лоукостер: коли літатиме і які тарифи

Новий український лоукостер Bees Airline розпочне польоти до кінця січня 2021 року та опублікував інформацію про тарифи.

Про це повідомляє ШоТам із посиланням на The Village Україна.

Як зазначається, лоукостер Bees Airline наразі проходить процес сертифікації в Державній авіаційній службі України. Авіакомпанія планує розпочати перельоти до завершення січня 2021 року.

«У цілому ми ставимо достатньо амбітні плани розвитку власної маршрутної мережі та незабаром буде відкрито продаж квитків на перші заплановані маршрути», – заявив генеральний директор перевізника Микола Савостьянов.

Які тарифи?

Лоукостер Bees Airline буде використовувати три тарифу економ-класу:

LIGHT включає перевезення ручної поклажі і не дозволяє повернення або заміну квитка.

SMART дозволяє брати багаж 23 кілограмів і змінювати дату вильоту при оплаті штрафу 50 євро і різниці між тарифами.

FLEX включає багаж до 23 кілограмів, дозволяє змінювати дату перельоту без штрафу і повертати квиток при оплаті збору в 50 євро.

Авіакомпанію Bees Airline зареєстрували наприкінці 2019 року. Вона буде базуватися в міжнародному аеропорту «Київ» імені Сікорського (Жуляни). Спочатку лоукостер буде виконувати чартерні рейси, а згодом і регулярні.

Спочатку Bees Airline буде використовувати два літаки Boeing 737-800 NG на 189 місць 2010 року випуску. Навесні 2021 року флот поповниться ще двома такими ж лайнерами.