Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 29.11.2019

За останні 5 років у сферу відновлюваної енергетики було інвестовано майже 5 млрд доларів

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що за останні 5 років у сферу відновлюваної енергетики було інвестовано 4,8 мільярда доларів.

Про це він повідомив під час зустрічі з генеральним директором Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії (IRENA), передає урядовий портал.

«Сьогодні в Україні реалізується низка проєктів відновлюваної енергетики загальною потужністю в 2,5 гігават. Це найбільший показник за всі роки незалежності нашої держави. 

У цю сферу інвестовано 4,8 млрд доларів протягом останніх 5 років», – зазначає прем’єр.

«Нашою метою є збільшення частки відновлюваної енергетики. Зараз ми розробляємо стратегію переходу на відновлювану енергетику до 2050 року. Ми б високо оцінили співпрацю з IRENA в цьому напрямку», – підкреслив прем’єр.

Гендиректор IRENA Франческо Ла Камера висловив підтримку діям уряду.

Крім цього, на зустрічі обговорювали запровадження аукціонної системи закупівлі електроенергії, виробленої ВДЕ, для стимулювання розвитку відновлюваної енергетики. Перший аукціон має відбутися вже у квітні 2020 року.