Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 14.06.2019

За останнє десятиліття експорт агропродукції зріс удвічі

Україна є нетто-експортером продукції АПК. У цілому, за останні 10 років експорт агропродовольчої продукції з України зріс удвічі й досяг рекордної позначки в 18,6 млрд USD у 2018 році. В той час як імпорт відносно залишався на рівні 5 млрд дол США, повідомляє прес-служба УКАБ.

Основою агропродовольчого експорту України є продукція рослинництва, котра в структурі займає 53% (в основному мова йде про кукурудзу та пшеницю), другою найбільшою категорією виступають жири та олії – 24% (соняшникова олія), ще 16% припадає на готові продукти (макуха соєва та соняшникова), решта 7% – продукція тваринництва (м’ясо птиці, молочна продукція та мед).

У структурі імпорту агропродовольчої продукції Україною найбільшу частку займає готова продукція – 46% (левову частку займає тютюнова сировина, спирт етиловий, продукти для годівлі тварин), ще 30% припадає на продукцію рослинництва (насіння соняшнику, цитрусові і банани), 18% на тваринницьку продукцію (здебільшого морожена і охолоджена риба й сири) і 5% на жири та олії (в основному пальмова олія).