Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 16.11.2021

За підсумками 2021 року виробництво молока в світі зросте на 1,5%.

За підсумками 2021 року виробництво молока в світі зросте на 1,5%.

Про це повідомляє прес-служба Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО).

За прогнозами експертів, світове виробництво молока досягне 928 млн тонн. Зростання відбудеться у всіх основних країнах виробниках, і перш за все в Азії і Північній Америці.

Також прогнозується розширення світової торгівлі молочними продуктами — це буде зумовлено відновленням економіки після збоїв, спричинених пандемією коронавірусу.

Крім того, в останні місяці збільшення обсягів внутрішнього виробництва та млявий споживчий попит уповільнили темпи зростання молочного імпорту.

Разом з тим, експерти ФАО прогнозують помірне зростання виробництва молока в Європі завдяки збільшенню надоїв та сприятливим погодним умовам навесні, що покращить стан пасовищ і стримає зростання витрат на корми. Незначне підвищення виробництва молока очікується в країнах Центральної Америки та Карибського басейну — там це відбудеться за рахунок промислових господарств.

Agravery.com