Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 02.02.2021

За програмою 5-7-9 бізнесу вже профінансовано майже 20 млрд грн

Від старту програми банки-учасники видали 8 430  позик на загальну суму 19,7 млрд грн. З них понад  11,7 млрд грн – рефінансування попередньо отриманих позик,  3,7 млрд грн підприємці отримали на капітальні інвестиції та 4,3 млрд грн в якості антикризових кредитів під 3%.

“Від підприємців із різних секторів ми чуємо схвальні відгуки щодо програми 5-7-9. Комусь вона допомогла придбати або модернізувати обладнання, комусь – зберегти бізнес та працівників. У будь-якому разі, цифра у 20 млрд грн дійсно говорить про ефективність програми”, – прокоментував Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Найактивнішими учасниками програми є представники сільського господарства (55%), торгівлі та виробництва (18%) та промислової переробки (16%). За регіональною класифікацією лідерами залишаються Львівська, Харківська, а також Київська області.

За останній тиждень банки-учасники програми “Доступні кредити 5-7-9%” підписали 287 договорів договори на суму 807 млн грн. Зокрема, 226 млн грн від загальної суми  укладених за останній тиждень угод складають угоди з рефінансування попередньо виданих кредитів. 156 млн грн – це видані уповноваженими банками інвестиційні кредити. І антикризові кредити під 3%  складають 419 млн грн.

Нагадаємо, Фонд розвитку підприємництва уклав угоди про співробітництво вже з 23 банками: АТ “Ощадбанк”, АБ “Укргазбанк”, АТ КБ “ПриватБанк”, АТ “Укрексімбанк”, АТ АКБ “Банк Львів”, ПАТ “ПУМБ”, АТ “БАНК АЛЬЯНС”, АТ “КРЕДОБАНК”, ПАТ “БАНК ВОСТОК”, АТ “Райффайзен Банк Аваль”, АТ “ТАСКОМБАНК”, АТ “Альфа-банк”, АТ “КБ «ГЛОБУС”, АТ “МЕГАБАНК”, АТ “ПОЛІКОМБАНК”, АТ “КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК”, АТ “ОТП Банк”, АТ “КРЕДИТВЕСТ БАНК”, АТ “АГРОПРОСПЕРІС БАНК”, АТ “ПРОКРЕДІТ БАНК”, ПуАТ “КБ “АКОРДБАНК”, АТ “БАНК “УКРАЇНСЬКИЙ КАПІТАЛ”, ПАТ “МТБ БАНК”.

Докладніше про те як приєднатися до програми читайте за посиланням: https://bit.ly/3rfPmX7