Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 28.02.2019

Кукурудза продовжує падати в ціні

Травневі ф’ючерси на кукурудзу в Чикаго протягом минулого тижня подешевшали на 3% до 147 USD/т під тиском прогнозу USDA про збільшення площ сівби кукурудзи у 2019 році та падіння цін на нафту в понеділок одразу на 3%, хоча вже до четверга ціни повернули 2,2% цього зниження.

Про це повідомляють аналітики електронної зернової біржі Gran Trade.

Ринок розчарований підсумками південнокорейського тендеру, де переробники придбали 269 тис т латиноамериканської кукурудзи з поставкою в липні за ціною, нижчою 200 USD/т CFR, хоча перед тим купували кукурудзу з поставкою в червні за ціною 204-205 USD/т CFR.

Трейдери майже не сподіваються на купівлю Китаєм американської кукурудзи, оскільки він досі не придбав жодної партії з анонсованих до закупівлі у США 10 млн т сої.

Підтримати ціни на американську кукурудзу зможе збільшення обсягів її переробки на етанол, який також увійде до переліку товарів, що Китай буде експортувати з США.

За даними звіту EIA, за тиждень США збільшили добове виробництво етанолу на 32 тис барелів до 1,028 млн барелів, а залишки скоротилися на 204 тис барелів до 23,7 млн барелів.

В Україні ціни на кукурудзу зупинили падіння на рівні 160-162 USD/т CPT, оскільки зниження цін зменшило кількість пропозицій. Внаслідок зміцнення гривні закупівельні ціни в порту опустилися до 5100-5150 грн/т.

Стабільний експортний попит підтримує ціни попиту на FOB на рівні 171-172 USD/т, тоді як ціни пропозицій знаходяться на рівні 175 USD/т FOB для поставок у березні.

За тиждень Україна збільшила експорт кукурудзи до рекордних 722 тис т, а загалом в поточному МР реалізувала 15,84 млн т, що на 64% перевищує відповідний показник минулого року. Головним покупцем залишається ЄС, але можливе збільшення попиту з боку Китаю, який вже імпортував 1 млн т української кукурудзи із прогнозованих експертами 3 млн т. Проте, якщо Китай почне купувати кукурудзу в США у межах торговельної угоди, попит на українське зерно зменшиться, особливо на тлі АЧС, що досі панує в країні. Зниження ціни та відсутність гмо робить українську кукурудзу більш привабливою, ніж американська.