Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 04.05.2022

За рік свинина додала в ціні найменше, ніж інші види м’яса

Роздрібна ціна на свинину за рік зросла на 2%, ціна на яловичину з минулого квітня зросла на 28%, курятина подорожчала на 22%, індичка — на 11,6%. Про це повідомляють аналітики Асоціації «Свинарі України».

Фахівці кажуть, що здороження свинини незначне порівняно з динамікою інших видів м’яса, проте з часом інфляційні процеси та інші ринкові чинники можуть відчутніше змінювати цінники на охолоджені напівфабрикати зі свинини.

Наприклад за один місяць квітень ціна на свинину в національних торгівельних мережах піднялась на 1 гривню — з 130 до 131 грн/кг в середньому.

«Найпомітніше — на 2,2-2,5 грн/кг чи 1,3-1,7% — піднялися ціни на преміальні сезонно популярні частини: стейк, вирізку, корейку без кістки, ошийок. Враховуючи те, що саме у квітні щороку активізується попит на свинину з наближенням Великодніх свят та «пікнікового» періоду, така динаміка є досить типовою та очікуваною. Водночас, роздрібна ціна на «всесезонну» лопатку залишилася незмінною, а свиняче охолоджене стегно навіть подешевшало на 5%», — пояснюють аналітики Асоціації «Свинарі України».

Щодо інших видів м’яса, впродовж квітня курятина подешевшала на 1,5% в середньому насамперед за рахунок зниження ціни на філе (-1,8%) та стегно (-5,25%), адже роздрібна ціна тушки знизилася мінімально (-0,2%). Яловичина, індичатина та м’ясо качки практично не змінилися в ціні (+/-0,5% протягом минулого місяця).

Agravery.com