Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 18.02.2021

За участі Мінінфраструктури відбулась зустріч керівництва УЗ та представників Профспілки залізничників

 17 лютого, в будівлі Уряду за участі представників Міністерства інфраструктури відбулась зустріч керівництва АТ «Укрзалізниця» з представниками Профспілки залізничників і транспортних будівельників.

Сторони обговорили низку соціальних питань та ініціатив трудового колективу товариства. Під час зустрічі були напрацьовані спільні шляхи їх вирішення.

Представники Уряду запевнили Профспілку у повній підтримці збереження соціальних гарантій залізничників, передбачених Галузевою угодою. Найближчим часом вони розглянуть усі пропозиції та нададуть відповідь щодо можливих шляхів вирішення соціальних питань працівників УЗ.

Учасники зустрічі домовилися діяти спільно, системно та конструктивно в напрямку підвищення ефективності роботи компанії та поліпшення соціально-економічних гарантій її працівників. Зокрема, за повідомленням Укрзалізниці, було досягнуто домовленостей щодо прискорення роботи над проектом Колективного договору між УЗ та спільним представницьким органом профспілок, а також щодо перегляду розміру добових витрат на відрядження, технічних регламентів і планів, що дасть змогу змінити нормативну чисельність працівників структурних підрозділів товариства.

Керівництво Укрзалізниці також підтвердило, що проектом фінансового плану передбачено фінансування оздоровчої компанії 2021 року, яка розпочнеться з моменту зняття всіх карантинних обмежень в країні. Також йшлося про те, що вже у березні, у разі стабілізації фінансово-економічної ситуації, Укрзалізниця перегляне розміри тарифних ставок посадових окладів працівників.

Учасники зустрічі також дійшли згоди щодо необхідності продовження діалогу між Урядом та представниками трудових колективів АТ «Укрзалізниця».

Джерело: Урядовий портал.