Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 16.06.2023

Заборона експорту цукру може призвести до зменшення прибутків експортерів та зниження виробництва цукру

Уряд встановив заборону на експорт цукру з метою захисту внутрішнього ринку. Такий крок призначений для захисту внутрішнього ринку та стабілізації цін на цукор в країні. Але чи є це справжній захист або пастка для експортерів?

Про це повідомляє bizagro.

За останній час спостерігається значне зростання цін на цукор на світовому ринку, що призводить до нестабільності на внутрішньому ринку України. Уряд вважає, що заборона на експорт цукру є необхідним заходом для запобігання подальшому зростанню цін і забезпечення населення доступними продуктами харчування.

Однак, деякі експортери цукру стверджують, що ця заборона може стати пасткою для них. Вони вказують на те, що заборона на експорт обмежує їх можливості продажу цукру за більш вигідними цінами на світовому ринку. Це може призвести до зменшення прибутків експортерів та зниження виробництва цукру в Україні.

Деякі критики також вважають, що заборона на експорт цукру може призвести до порушення конкуренції на внутрішньому ринку. Відсутність конкуренції може спричинити недостатню якість цукру та зростання цін для споживачів.

Уряд у свою чергу стверджує, що заборона на експорт цукру є тимчасовим заходом та буде скасована після досягнення стабільності на внутрішньому ринку. Вони також наголошують, що заходи будуть прийняті для підтримки виробників цукру та забезпечення стабільних цін для споживачів.

У кінцевому підсумку, вирішення цієї ситуації буде залежати від ефективності заходів уряду та реакції ринку на нові обмеження.

 

www.ukrsugar.com