Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 22.09.2021

Загальний прогрес виконання Угоди про асоціацію Україна-ЄС становить 58% – Стефанішина

Віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина заявляє, що загальний прогрес виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом становить 58%.

“За весь період дії угоди, за половину всього часу, який відведено на виконання Угоди, ми виконали 58% усіх зобов’язань для України. 25% від цих зобов’язань було виконано саме у 2021 році”, – сказала Стефанішина на засіданні комісії з питань координації виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у середу.

Зазначено, що найбільшого прогресу за весь час виконання угоди досягнуто у таких сферах: підприємництво (83%), статистика та обмін інформацією (84%), держзакупівлі (85%), гуманітарна політики (54%), технічні бар’єри в торгівлі (85%), юстиція, свобода, безпека, права людини (87%) і політичний діалог, національна безпека та оборона (89%).

Серед усіх 24 сфер найменшого прогресу досягнуто у сферах: фінансового співробітництва та боротьби з шахрайством (24%), соціальної політики і трудових ресурсів (43%), транспорту, транспортної інфраструктури, поштових та кур’єрських послуг (44%).

Зазначено, що центральні органи виконавчої влади виконали 59% усіх доручених їм заходів, Верховна Рада виконала 48% завдань, а інші органи влади – 46%.

 

ua.interfax.com.ua