Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 14.03.2023

Закарпатський філіал «Сентравіс» отримав перші контракти на виробництво труб

Представники компанії проводять зустрічі з клієнтами для розширення співпраці

Компанія «Сентравіс», один з найбільших в Європі постачальників нержавіючих труб, отримала перші контракти на виробництво труб на новостворених виробничих потужностях в Ужгороді.

Про це заявив директор з продажів компанії Артем Атанасов у листі клієнтам.

«Ми запустили наше підприємство в Ужгороді кілька тижнів тому і вже отримали кілька замовлень від нових клієнтів. Минулого тижня я відвідав наших клієнтів у Німеччині. У нас відбулися продуктивні та плідні дискусії, які, безперечно, допоможуть нам знайти нові можливості для розширення співпраці», – зазначив він.

За його словами, попри масовий ракетний обстріл російськими військами України на минулому тижні, змін в енергопостачанні не відбулося. Виробництво «Сентравіс» у Нікополі працює на повну потужність, зокрема, гарячий і холодний цехи.

Логістична команда компанії постійно контролює найбезпечніші шляхи доставлення готової продукції. Офіси продажу працюють по всьому світу – в Ессені, Мілані, Кракові, Лугано, Х’юстоні та Дубаї.

Як зазначив директор з виробництва «Сентравіс» Андрій Красюк в інтерв’ю GMK Center, на новому підприємстві планується запустити виробництво обсягом приблизно 25% від того, що до війни робили в холодному цеху на основних потужностях у Нікополі.

Перші труби на обробку планували видати в січні 2023 року, але основні процеси на підприємстві запустили на початку лютого. Спочатку нове виробництво залежатиме від гарячих потужностей в Нікополі – з порожнистої штанги будуть виробляти трубу-заготовку. У майбутньому планується залучати постачальників труб-заготовок з Європи та Індії.

Нагадаємо, трубні підприємства України за підсумками 2022 року скоротили виробництво труб на 38% у порівнянні з 2021 роком – до 608 тис. тонн. Безпосередньо підприємства об’єднання «Укртрубопром» минулого року знизили випуск трубної продукції на 37,9% р./р. – до 449,7 тис. тонн. «Сентравіс» минулого року скоротив виробництво труб на 38,3%.

 

gmk.center