Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 09.09.2020

Залучення інвестицій є важливим фактором для розвитку конкурентоспроможної економіки України

8 вересня Міністр розвитку економіки‚ торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко взяв участь у дискусійній панелі «Стан трансформаційних процесів в Україні» в рамках Економічного форуму 2020 (Республіка Польща).

«Трансформації, які відбуваються сьогодні в усіх ключових напрямах життя України, є фундаментом для якісних змін у країні, створення сприятливих умов для бізнесу та підвищення добробуту і рівня життя громадян України. Вагомим фактором зростання конкурентоспроможності економіки України є залучення інвестицій, у тому числі іноземних», – зауважив Ігор Петрашко.

Так, в Україні відбувається системна робота, орієнтована на досягнення стратегічних цілей, таких як: забезпечення подальшого економічного зростання країни, підвищення ефективності врядування та якості надання державних послуг, створення сприятливих умов для розвитку людського капіталу, дієва підтримка державних інституцій, гарантування безпеки кожного громадянина.

Зокрема, активізація залучення інвестицій, захист прав власності та захист прав інвесторів залишається одним з найважливіших питань сьогодення.

Крім того, у липні цього року Верховна Рада України прийняла у першому читанні законопроект «Про державну підтримку інвестиційних проектів зі значними інвестиціями». Цей документ визначає організаційні, правові та фінансові засади державної підтримки інвестиційних проектів зі значними інвестиціями понад €30 млн, що сприятиме залученню в Україну стратегічних інвесторів, створенню нових робочих місць, стимулюванню економічного розвитку регіонів та ін.

Міністр підкреслив, що Україна відкрита для плідної співпраці з експертами з питань реформ країн-партнерів з метою посилення взаємовигідної міжнародної співпраці.

Джерело: Урядовий портал.