Обери досвід - захисти бізнес!
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74
Опубліковано 10.04.2020

Замовити паску до Великодня можна через Укрпошту

Щоб українці на Великдень перебували на самоізоляції та залишалися вдома, Укрпошта запустила нову послугу – доставку пасок.

Про це повідомили на сайті Укрпошти, пише #ШОТАМ.

Відомо, що випікатиме і пакуватиме паски столичний виробник хлібобулочних і кондитерських виробів “КиївХліб” із дотриманням всіх необхідних санітарних умов та в герметичній упаковці.

Навіть більше, окремо буде організовано освячення паски, щоб кожен охочий міг отримати паску, окроплену свяченою водою і за доступною ціною.

“Ми доставимо українцям паски, які випікатимуть наші постійні перевірені партнери з дотриманням усіх санітарних норм. Сама доставка буде безкоштовною. Зустріньте Великдень вдома, а Укрпошта потурбується, щоб у вас вдома все було для свята”, – йдеться у повідомленні.

Як замовити?

Укрпошта приймає замовлення на безкоштовну доставку великоднього хліба через сайт компанії або через контакт-центр 0 800 300 545, а листоноші чи кур’єри принесуть його додому.

Паски вагою 450 г – за 50 грн або 300 г – за 30 грн можна замовити з післяплатою. Доставка буде здійснюватися з 13 до 17 квітня залежно від дати замовлення та населеного пункту.