Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 10.04.2020

Замовити паску до Великодня можна через Укрпошту

Щоб українці на Великдень перебували на самоізоляції та залишалися вдома, Укрпошта запустила нову послугу – доставку пасок.

Про це повідомили на сайті Укрпошти, пише #ШОТАМ.

Відомо, що випікатиме і пакуватиме паски столичний виробник хлібобулочних і кондитерських виробів “КиївХліб” із дотриманням всіх необхідних санітарних умов та в герметичній упаковці.

Навіть більше, окремо буде організовано освячення паски, щоб кожен охочий міг отримати паску, окроплену свяченою водою і за доступною ціною.

“Ми доставимо українцям паски, які випікатимуть наші постійні перевірені партнери з дотриманням усіх санітарних норм. Сама доставка буде безкоштовною. Зустріньте Великдень вдома, а Укрпошта потурбується, щоб у вас вдома все було для свята”, – йдеться у повідомленні.

Як замовити?

Укрпошта приймає замовлення на безкоштовну доставку великоднього хліба через сайт компанії або через контакт-центр 0 800 300 545, а листоноші чи кур’єри принесуть його додому.

Паски вагою 450 г – за 50 грн або 300 г – за 30 грн можна замовити з післяплатою. Доставка буде здійснюватися з 13 до 17 квітня залежно від дати замовлення та населеного пункту.