Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 28.11.2023

Запоріжсталь освоїв випуск гарячекатаного прокату із конструкційних марок сталі

Запорізький металургійний комбінат “Запоріжсталь” освоїв випуск гарячекатаного прокату із конструкційних марок сталі в рамках розширення сортаменту продукції. Про це повідомляє пресслужба підприємства.

Комбінат успішно пройшов процес розширення сфери дії сертифіката на відповідність гарячекатаного прокату вимогам стандарту EN 10025-1 на сталі марок S235-275 J0-J2 і S355 J0-J2.

На “Запоріжсталі” розпочали виробництво затребуваної металопродукції, яка до повномасштабного вторгнення вироблялася на Маріупольському металургійному комбінаті (ММК) ім. Ілліча. Для цього підприємство пройшло інспектування виробничого процесу та аналіз технологічних можливостей, і як результат – отримало сертифікат відповідності системи виробничого контролю від міжнародного сертифікаційного органу Dedal.

“Незважаючи на повномасштабну війну, важкі кризові часи у вітчизняному гірничо-металургійному комплексі, “Запоріжсталь” продовжує працювати над розширенням сортаменту і виходом на нові ринки збуту. Сертифікат відповідності системи виробничого контролю надасть змогу перейти в новий для “Запоріжсталі” сегмент – виробництво відповідальніших конструкційних труб, а також деталей для машинобудування і контейнерів, – зазначив генеральний директор “Запоріжсталі” Роман Слободянюк, якого цитує пресслужба.

Пробні поставки цієї продукції вже відправлено кільком польським клієнтам, отримано перші відгуки про порізку і виробництво труб, проведено контрольні випробування. Продовжуючи працювати в цьому напрямі, “Запоріжсталь” зможе поліпшити виробничі результати, досягти додаткових обсягів виробництва і продажу гарячекатаного прокату, що відповідає європейському стандарту EN 10025-1:2004 конструкційні марки сталей S235-275 J0-J2 і S355 J0-J2 в товщинах 1,8-8 мм. Прокат цілком відповідає вимогам директив Європейського Союзу щодо прокату, застосовуваного в цивільному або промисловому будівництві, констатується в пресрелізі.

“Запоріжсталь” – одне з найбільших промислових підприємств України, продукція якого має широкий попит у споживачів як на внутрішньому ринку, так і в багатьох країнах світу. Спеціалізація комбінату – високоякісний сталевий г/к рулон, г/к лист, холоднокатаний лист, х/к рулон із вуглецевих і низьколегованих сталей, а також сталева стрічка, чорна жерсть, гнутий профіль.

Основними споживачами продукції є виробники зварних труб, підприємства автомобільного, транспортного, сільськогосподарського машинобудування, виробники виробів побутової техніки.

“Запоріжсталь” перебуває в процесі інтеграції в групу “Метінвест”, основними акціонерами якої є ПрАТ “Систем Кепітал Менеджмент” (71,24%) і група компаній “Смарт-холдинг” (23,76%).

 

minprom.ua