Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 31.03.2022

Запорізький ливарно-механічний завод частково відновив виробництво

Підприємство планує освоїти випуск запчастин для кар’єрної та вантажопідйомної автомобільної техніки

Запорізький ливарно-механічний завод (ЗЛМЗ) відновив роботу основних підрозділів: механічного цеху, цеху металоконструкцій та відділу виробництва фасонного лиття. Про це повідомив Metinvest Media.

Завод планує виробляти та ремонтувати деталі для підприємств «Метінвесту» – «Запоріжсталі», «Каметсталі», «Метінвест Покровськвугілля» та криворізьких ГЗК. Також підприємство планує випускати нові види продукції – запчастини для кар’єрної та вантажопідйомної автомобільної техніки.

«Ми маємо всі підстави для відновлення роботи: військова ситуація у Запоріжжі контрольована, ми отримали як стандартні замовлення, так і унікальні запити від клієнтів, тому зараз докладаємо максимальних зусиль для їх виконання», – зазначив в.о. генерального директора ЗЛМЗ Ігор Долгозвяго.

Для працівників підприємства робочі зміни скориговані з урахуванням комендантської години, організовано централізоване підвезення корпоративним транспортом та безкоштовне харчування. Також, за рішенням компанії, пріоритетне право працевлаштування на відкриті вакансії дефіцитних професій надається фахівцям, евакуйованим з Маріуполя.

ТОВ «Запорізький ливарно-механічний завод» засновано у серпні 2016 року на базі виробничих потужностей механічного, ливарного цехів та цеху металоконструкцій комбінату «Запоріжсталь».

Нагадаємо, що вчора «АрселорМіттал» заявив про наміри запустити доменну піч №6 вже у квітні. Відновлення роботи металургійних підприємств анонсували й у Міністерстві інфраструктури, заявивши, що деякі з них запустяться вже цього тижня.

 

gmk.center