Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 31.03.2022

Запорізький ливарно-механічний завод частково відновив виробництво

Підприємство планує освоїти випуск запчастин для кар’єрної та вантажопідйомної автомобільної техніки

Запорізький ливарно-механічний завод (ЗЛМЗ) відновив роботу основних підрозділів: механічного цеху, цеху металоконструкцій та відділу виробництва фасонного лиття. Про це повідомив Metinvest Media.

Завод планує виробляти та ремонтувати деталі для підприємств «Метінвесту» – «Запоріжсталі», «Каметсталі», «Метінвест Покровськвугілля» та криворізьких ГЗК. Також підприємство планує випускати нові види продукції – запчастини для кар’єрної та вантажопідйомної автомобільної техніки.

«Ми маємо всі підстави для відновлення роботи: військова ситуація у Запоріжжі контрольована, ми отримали як стандартні замовлення, так і унікальні запити від клієнтів, тому зараз докладаємо максимальних зусиль для їх виконання», – зазначив в.о. генерального директора ЗЛМЗ Ігор Долгозвяго.

Для працівників підприємства робочі зміни скориговані з урахуванням комендантської години, організовано централізоване підвезення корпоративним транспортом та безкоштовне харчування. Також, за рішенням компанії, пріоритетне право працевлаштування на відкриті вакансії дефіцитних професій надається фахівцям, евакуйованим з Маріуполя.

ТОВ «Запорізький ливарно-механічний завод» засновано у серпні 2016 року на базі виробничих потужностей механічного, ливарного цехів та цеху металоконструкцій комбінату «Запоріжсталь».

Нагадаємо, що вчора «АрселорМіттал» заявив про наміри запустити доменну піч №6 вже у квітні. Відновлення роботи металургійних підприємств анонсували й у Міністерстві інфраструктури, заявивши, що деякі з них запустяться вже цього тижня.

 

gmk.center