Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 20.03.2022

Запрацювала платформа для просування сервісних послуг українських компаній за кордоном

Офіс з розвитку підприємництва та експорту разом з Marketingi Instituut (Естонія) запустили проєкт з підтримки українського бізнесу Biz For Ukraine.

Про це повідомляє пресслужба національного проєкту з розвитку підприємництва та експорту Дія. Бізнес, передає Укрінформ.

«Мета проєкту — створення партнерського середовища між українськими та європейськими компаніями для забезпечення робочими проєктами українських спеціалістів. Таким чином, українські компанії отримають можливість знайти міжнародні проєкти на ринках країн ЄС, а іноземні компанії – послуги від кваліфікованих спеціалістів з України», — йдеться в повідомленні.

Наразі на платформі чотири сектори послуг: IT, креативні послуги (графічний дизайн, ілюстрації, дизайн макетів, брендинг та розробка логотипів), інжиніринг (інженерія, 3D-друк та моделювання), консалтинг (консультацій з права, геопросторового аналізу, управління базами даних, екологічного консалтингу, стратегічної екологічної оцінки тощо).

Заявки на участь у проєкті вже понад 60 українських компаній.

Наголошується, що інформація на сайті проєкту оновлюватиметься двічі на тиждень.

Як повідомлялося, за попередніми розрахунками Міністерства фінансів, в Україні наразі не функціонує третина економіки.

 

www.ukrinform.ua