Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 14.09.2021

Запрошуємо на Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів

18 вересня 2021 року Федерація органічного руху України за підтримки Міністерства економіки України організовує у Києві на території ВДНГ ХІІІ Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів. Подія відбудеться в рамках Органічного тижня в Україні.

У заході візьмуть участь десятки сертифікованих виробників органічної продукції з усієї держави. Тут будуть продемонстровані найкращі досягнення вітчизняного органічного сектору, імпортна органічна продукція, включаючи харчові продукти, напої, текстильні вироби.

В рамках ярмарку для відвідувачів відбудуться дегустації органічних продуктів та напоїв, екологічно дружні майстер-класи та ігри.

Зважаючи на актуальність та невпинно зростаючу потребу українців у здорових, натуральних, екологічно безпечних, органічних, сертифікованих за міжнародними стандартами продуктах, запрошуємо відвідати Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів і особисто пересвідчитися у перевагах органічної продукції.

За додатковою інформацією можна звертатися до Федерації органічного руху України:

тел. (044) 425-55-25

e-mail: organicofu@gmail.com

сайт:  www.organic.com.ua