Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 26.05.2021

Зарегульованість і дефіцит коштів заважають компаніям на шляху до цифрової трансформації

Зарегульованість, дефіцит коштів і низька цифрова грамотність заважають компаніям на шляху до цифрової трансформації, свідчить дослідження Європейської бізнес асоціації, під час якого з 29 березня до 14 квітня було опитано 130 керівників компаній-членів асоціації.

“До топ-3 бар’єрів, що перешкоджають розвитку цифрової трансформації в бізнесі, директори компаній віднесли зарегульованість і неефективне законодавство, недостатнє фінансування, низьку цифрову грамотність. Так, 41% директорів оцінюють рівень цифрової грамотності своїх співробітників як помірний, а 13% вважають низьким. Водночас 46% оцінюють цифрову грамотність своєї команди на високому рівні”, – зазначила асоціація в релізі за підсумками дослідження, проведеного в партнерстві з” Хуавей Україна” і SAP Ukraine.

Як наголошує ЄБА, інтегральний показник індексу склав 2,81 бала при 5 максимальних. Таким чином, індекс опинився у негативній площині.

“Найвищу оцінку серед складових індексу отримав загальний рівень цифрової трансформації компаній. Так, 47% директорів оцінили рівень цифрового розвитку свого бізнесу як помірний, 39% вважають, що він високий, ще 5% – дуже високий. Тільки 9% респондентів вважають, що рівень цифрової трансформації їх компаній є низьким. Одночасно переважна більшість, а саме 89% опитаних, зазначили, що корпоративна стратегія їх компанії містить мету цифрової трансформації”, – зазначила бізнес-асоціація.

Цифрова трансформація галузей, у яких задіяні компанії, відбувається повільніше, вважають респонденти: 55% назвали рівень цифрової трансформації своєї галузі помірним, 16% – високим, 6% – дуже високим. Однак 23% вважають його низьким або дуже низьким.

Що стосується інвестицій, то за підсумками опитування пріоритетними є інвестиції в напрямі взаємодії з клієнтами (CRM, електронна комерція, автоматизація маркетингу) – цим шляхом йдуть 85% опитаних компаній, аналіз даних вважають пріоритетним 55%, управління взаємодії зі співробітниками – 48%, зазначає асоціація.

Дослідження індексу проводилися вперше.

ua.interfax.com.ua