Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 20.07.2021

Завод Малишева представить у Туреччині прототип двигуна для танка Altay

Держпідприємство «Завод ім. В. О. Малишева» представить прототип двигуна 6-ТД для перспективного турецького танка Altay.

Про це повідомив на брифінгу генеральний директор ДП «Завод ім. В. О. Малишева» Василь Крилас, передає кореспондент Укрінформу.

«В нас є прототип цього двигуна. По-моєму, в серпні буде виставка в Туреччині, ми маємо туди поїхати і продемонструвати. Я знаю, що вони й самі працюють, у них є свої напрацювання. Але я хочу сказати, що від напрацювання і до серійного випуску таких двигунів дуже багато часу може пройти», – сказав Крилас.

Altay – перспективний турецький танк, виробництво якого почалось у 2018 році. Прототип працював на німецькому дизельному двигуні від MTU Friedrichshafen GmbH потужністю 1500 кінських сил. Однак подальші переговори з німецьким виробником припинилися через ембарго, запроваджене за участь Туреччини у громадянській війні в Сирії.

У січні 2021 року стало відомо, що Туреччина представить національний двигун до танка Altay, силова установка отримала назву Batu.

Завод ім. Малишева – державне підприємство, що спеціалізується на випуску й модернізації важкої та легкої бронетехніки. За даними Укроборонпрому, з червня 2021 року підприємство працює над новими контрактами, очікується, що вперше за десятиріччя завод завершить рік із прибутком.

ukrinform.ua