Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 08.06.2022

Заводам із заморозки ягід та фруктів не вистачає сировини

В Україні заводам із заморозки ягід, овочів та фруктів не вистачає сировини для переробки. Причина — окупація Півдня України. Про це повідомив директор Tevitta Trading Олександр Войтенко, передає Latifundist.com.

За його словами, війна внесла величезні корективи. Області, де закуповували овочі та ягоди або окуповані, або ведуться бойові дії.

«Херсонська область давала 60% свіжої полуниці на ринок України, майже половину ринку товстостінного перцю. Можна поки лише уявити як це вплине на ціноутворення цих продуктів», — пояснив Олександр Войтенко.

Він зазначив, що цьогоріч вся продукція, яку виростять господарства піде на свіжий ринок, а на заморозку практично нічого не залишиться.

«Ми зараз займаємось пошуками фермерів, які можуть надати нам ягоди, але вони мають відповідати нашим вимогам та специфікаціям. Хоча, безпосередньо, ми самі також вирощуємо багато полуниці. Але варто розуміти, що на заморозку цього року  може нічого не залишитись, оскільки для цього завжди береться надлишок продукції», — акцентував Олександр Войтенко.

 

kurkul.com